HİZMETLERİMİZ

DÜĞÜN SALONU HİZMETLERİ

Çılgınca bir koşuşturma gerektirir düğünler. Davetliler, nikâh masası,gelinlik yolu.. Her biri ayrı telaştır. Düğün öncesinde yorucu ama bir o kadar da tatlı bir yoğunluk yaşar bu masalın kahramanları.O mutlu gün gelip çattığında ise kalplerinde müthiş bir heyecan oluşur.

Davet-i Farah Düğün Salonu olarak, bir ömür boyu sürecek mutluluğunuza atacağınız ilk adımda sizlere, ailelerinize ve dostlarınıza;Samimi bir ortamda hizmet vermek için zengin seçeneklerimizi zevkinize ve beğeninize sunuyoruz.

NİŞAN ORGANİZASYONLARI

Unutulmaz davetleri hazırlamak için,  yemeklerin görsel ve lezzet zenginliğini mükemmel bir sunumla  bütünleştirip, her bir ikramı kendi içinde bir şölene dönüştürüyoruz.  Güzelliği, yaratıcılığı, renk kombinasyonlarının çeşitliliğini, Türk  mutfağının lezzetleri ile birleştirip misafirlerinizin beğenisine  sunuyoruz.
Nişan, Evliliğe Giden Yolda Önemli Yapı Taşlarındandır,Nişan Programınızın Hayallerinizin Ötesinde Olması İçin Bizi Arayın, Davet-i Farah Düğün Salon... Sizin Ve Misafirlerinizin Unutamayacağı Nişan Organizasyonlarında Buluşalım...Salonu olarak, bir ömür boyu sürecek mutluluğunuza atacağınız ilk adımda sizlere, ailelerinize ve dostlarınıza;Samimi bir ortamda hizmet vermek için zengin seçeneklerimizi zevkinize ve beğeninize sunuyoruz.

SÜNNET DÜĞÜNLERİ

Sünnet düğünü organizasyonları, hem erkekliğe ilk adımı atacak çocuğumuz hem de bizler için son derece önemli ve daima güzellikler ile hatırlanacak bir etkinliktir. Bu önemli günde Davet-i Farah Düğün Salonu olarak sizlere tecrübeli kadromuz ve uygun fiyat politikamız ile çeşitli hizmetler sunuyoruz. 

Sünnet Düğünü Organizasyonu için süsleme, ekip-ekipman temini, animasyon ve eğlence gösterileri gibi hizmetler ile hizmetinizdeyiz. Düğün Salonları arasında fiyat ve kalite farkını ortaya koyan Davet-i Farah Düğün Salonu, bu alanda birçok organizasyon düzenleyen tecrübeli ve dinamik ekibi ile sizlerin hizmetinizde

KINA ORGANİZASYONLARI

Kına Gecesi Organizasyonları gibi hayatınızda en güzel duyguları yaşayacağınız anlarda mutlaka o mekanın hayalinizdeki renkleri almasını istersiniz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. bunun için bu mekanı seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz. 

Kına Gecesi Organizasyonlarınızda, sizlere her türlü karmaşadan uzak, hayal ettiğiniz ortamda, çiftler ve aileleri için yaşamlarının o en heyecanla beklenen, en özel, eşsiz günlerinde yalnız bırakmıyor, sürprizlerle ve görkemle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz.

Dini Düğün ve Mevlüt Organizasyonlarımız

İslami düğün organizasyonlarının planlanması ve uygulamalarında dinimizin kuralları ve buyrukları esas alınır. Sunum çok önemli olmakla birlikte fazla uzatılmamalıdır. Sohbet ve kuranı kerim tilaveti esnasında sükunetin sağlanması için gerekli tedbirler alınmalıdır. 

Dini düğün organizasyonları islam dini geleneğine uygun olarak düzenleneceği için organizasyonda görev alacak ekip ve sanatçılar dini konseptle tezat oluşturmamalıdır. Sema gösreisinde mevlevi arkadaşlarımız için uygun ortam oluşturulmazlı semazen gösterisi aşırı uzatılmamalıdır. Dini düğün organizasyonlarında görevlendirilecek kişiler özenle seçilmeli kılık-kıyafet diksiyon ve iletişim becerilerine dikkat edilmelidir.

İş, Kokteyl Organizasyonları

Davet-i Farah Düğün Salonunda bir kokteylden beklediğiniz hizmetten daha fazlasını gerek müziği, gerek tadımlıkları gerek süsleme ve dekoru ile alacağınızı garanti ediyor. Mekan seçimi, şık karşılamaları titizlikle tasarlıyor kendi kokteylinizde sizleri gururla ağırlarken misafirlerinizin huzuruyla başarısı artıyor.

Mezuniyet Baloları

Abaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise ve üniversiteli öğrencilerin sene sonu ya da eğitim hayatı sonunda organize etmek istedikleri mezuniyet balosu organizasyonları için salonumuz deneyimli ekibimiz ile hizmetinizdedir. Öğrenci arkadaşların ekonomik imkanlarını da göz önünde bulundurarak son derece makul  fiyatlar ile kendilerini ağırlamaktayız. Otel, eğlence mekanları, restoran vb. mekanlara ödeyeceğiniz ücretin çok daha azını ödeyerek Davet-i Farah Düğün Salonumuzda mezuniyet balosu, Okuma Bayramı, Okul Şenliği, Proje Gösterileri, Personel Yemekleri ve  okul partisi organizasyonlarına sahip olabilirsiniz.

Toplantı, Panel ve Sempozyumlar

Şirket veya resmi kurumların düzenleyeceği toplantı, panel, sempozyum vb etkinlikleri salonumuzda yapabilirsiniz. Bu etkinliklerde son derece makul fiyat vemekteyiz. Böylelikle toplantılarını Şanlıurfa'nın en gösterişli mekanında yapabilirsiniz.
Image
Image
Image
Image
Image

Sırrın Mahallesi, Sadun Paşa Bulvarı 74.Sokak No:48, 63100 Haliliye/Şanlıurfa

0506 903 51 41
0555 559 65 65
0555 897 86 88

Paylaş

Web Sitemizi Sosyal Medyada Paylaşarak Birçok Kişiye Duyurabilirsiniz.

© 2024 Davet-i Farah Düğün Salonu. Tüm Hakları Saklıdır.Web Tasarım Koray ÇOKOL